דף הבית >> מאמרים >> ריקוד בת מצווה

ריקוד בת מצווה

ריקוד לבת מצווה - שיתוף כלת בת המצווה במופע ריקוד מדהים:

אירוע בת מצווה כבר מזמן לא רק אירוע משפחתי מסורתי, היום כל אירוע הופך לשואו אמיתי. מי שמבין בהפקת אירועים יודע שהכי חשוב באירוע בת מצווה זה לרכז את תשומת הלב של כל האורחים בנסיכת הערב. אחד הטרנדים בשנים האחרונות זהו ריקוד בת מצווה. מדובר בהפקת ריקוד לבת מצווה, הכנה והופעה ביום האירוע בליווי צוות רקדנים מקצועי. אנחנו באורבן פרוג'קט מציעים לכם מסלול לימוד ריקוד לבת מצווה באחד מסגנונות הבאים: ברייקדאנס, היפ היפ ועוד.

 ריקוד לבת מצווה מדהים ללא שום צורך בניסיון קודם

ללא ספק שמופע ריקוד לבת מצווה יראה יותר מקצועי אם הילדה שמגיע ללמוד אצלנו כבר רקדה בעבר אך גם ללא ניסיון ורקע בתחום ניתן להפיק ריקוד שישגע את כל האורחים. רוב הבנות מעדיפות היום מופע היפ הופ לבת מצווה מסגנונות האחרים, בסגנון הזה ניתן בזמנים מאוד קצרים להפיק מופע איכותי ומרשים במיוחד.

איך הולך המסלול של לימוד ריקוד לבת מצווה ?

לפני הכל הכי חשוב זה לתאם ציפיות ולהתחיל ללמוד ריקוד לבת מצווה שגם הילדה וגם ההורים אוהבים. בשלב הראשון אנחנו יושבים ביחד עם המשפחה ומציגים את העבודות הקודמות שלנו כדאי להבין את הטעם והכיוון שאליו אנחנו הולכים להתקדם. בשלב השני בוחרים בשיר למופע ריקוד בת מצווה, בדרך כלל הילדה בוחרת. מכאן אנחנו בונים כוריאוגרפיה לריקוד, מצלמים אותה ושולחים את הוידאו לבדיקה. אם ילדה וההורים אהבו אז קובעים את השיעור הראשון כדאי להתיחל ללמוד ריקוד לבת מצווה, אם לא אז עושים תיקונים ושיפורים. מכאן במסלול לימוד ריקוד לבת מצווה הילדה עוברת 4 שיעורים ו – 2 חזרות גנרליות(אחת בסטודיו והשנייה ביום האירוע). 

מה עושים בחזרה גנרלית של ריקוד בת מצווה ?

כמו שכבר נאמר מקודם יש 2 חזרות גנרליות: אחת היא בסטודיו והשנייה ביום האירוע. יש הבדל בין חזרה הראשונה שהיא עבודה קשה והרצה של מופע ריקוד בת מצווה ללא הפסקה לחזרה שנייה שהיא ביום האירוע ובה רק קובעים מיקומים ותיאומים אחרונים.

צרו קשר עוד היום ואנחנו נפיק כם בשבילכם ריקוד מרשים לבת מצווה. להזכירכם ניתן לבחור בין 2 סגנונות ריקוד מובילים: היפ הופ או ברייקדאנס לבת מצווה


  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

 
לייבסיטי - בניית אתרים