דף הבית >> מאמרים >> ריקוד לבר מצווה

ריקוד לבר מצווה

הפקת ריקוד בר מצווה עם אורבן פרוג'קט

באירועי בר מצווה מאוד מומלץ לרכז את תשומת ליבם של האורחים שלכם על הילד ולא על רקדניות המדהימות שאולי תזמינו לאירוע. מה שקורה בהרבה מאוד אירועים זה שהילד פשוט נבלע בתוך התכנים ולצערנו מבינים את הטעות רק אחרי האירוע כשמקבלים את הוידאו מהצלם. הפקת ריקוד לבר מצווה זו אחת מהדרכים האפשריות לתת במה לילד שלכם. אנחנו מתמתחים בהפקת ריקוד לבר מצווה בסגנון ריקודי רחוב: ברייקדאנס והיפ הופ.

סרטון לדוגמא מס' 1 - ריקוד בר מצווה של אושרי


סרטון לדוגמא מס' 2 - ריקוד בר מצווה של


סרטון לדוגמא מס' 3 - ריקוד בר מצווה של עידן


ריקוד בר מצווה מקצועי ללא שום צורך בניסיון קודם

הרבה הורים חושבים שהילד צריך להיות בעל רקע קודם בתחום הריקוד כדאי שיצליח ללמוד ריקוד לבר מצווה אבל זה ממש לא כך. רוב הילדים שמגיעים אלינו כדאי ללמוד ריקוד לבר מצווה אינם רקדו אף פעם, חשוב לי לציין שכמובן רקע בתחום יוסיף רבות לאיכות המופע. הרבה גם תלוי בילד עצמו וחשוב לפני שמחליטים שהילד שלכם הולך לתת מופע ריקוד בבר מצווה שלו להקשיב לדעה שלו ולא להחליט בשבילו כי אם הוא לא רוצה לרקוד אז גם ריקוד בר מצווה שלו יראה בהתאם. בקרב הבנים מאוד פופולרי ריקוד ברייקדאנס לבר מצווה זהו סגנון המועדף אצל רוב הבנים. 

איך הולך התהליך של לימוד ריקוד לבר מצווה ?

אחרי שנבחר הסגנון בו הולכים לרקוד את ריקוד הבר מצווה בוחרים שיר שאותו יואהב הילד, ההורים וכמובן שיאושר ע"י צוות ההפקה של ריקוד בר מצווה. על בסיס השיר נבנת כוריאוגרפיה מתאימה ומכאן מתחילים ללמוד. התהליך של לימוד ריקוד לבר מצווה הינו מאוד גמיש ויש מספר דריכים להשלים אותו בהצלחה. בשלב הראשוני ילד מקבל וידאו עם סקיצה של ריקוד בר מצווה שלו לביקורת שלו ושל ההורים מכאן תיקונים ושיפורים ופגישה ראשונה אחרי שילד כבר יודע פחות או יותר במה מדובר, מכאן והלאה מספר שיעורים פרטיים(בדרך כלל לא יותר מ 3 – 4 שיעורים של 60 דק') ונפגשים לחזרה גנרלית. 

מה עושים בחזרה גנרלית של לימוד ריקוד לבר מצווה ?

חזרה הגנרלית היא מאוד מאוד חשובה כי פה כבר אין מקום לטעויות כאן ריקוד בר מצווה צריך לזרום מתחילתו ועד סופו ללא שום תקלות. בחזרה הילד פוגש את כל הרקדנים(בהתאם לכמות שהזמנתם בדרך כלל 4 – 6) וביחד הם חוזרים על המופע עד שלא יפלו מהרגליים ואז הפסקה ושוב פעם עד שזה לא יהיה 100%. חשוב לציין שגם ביום האירוע עוד הרבה לפני שעולים עם ריקוד בר מצווה אל הבמה(אפילו עוד לפני שהאורחים הגיע) אנחנו מגיעים למקום האירוע כדאי לתרגל בפעם נוספת, לסגור מיקומים, תיאום עם הדי ג'יי, תאורן וכד'. ברוב המקרים אנחנו משלבים את ריקוד הבר מצווה ביחד עם כניסה לבר מצווה וכמובן שהמקום היחידי שבו ניתן לתרגל את המסלול זה רק בשטח האירוע.

סרטון חזרה של ריקוד בר מצווה של תומר


  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

 
לייבסיטי - בניית אתרים